kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się. Rejestracja jest zablokowana.
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Karolina  
#1 Wysłane : 25 czerwca 2016 20:16:36(UTC)
Karolina

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-06-06(UTC)
Posty: 66

Podziękował: 1 razy w 1 postach
Dzisiaj czytałam, że coraz mniej klientów decyduje się na karty kredytowe, i że ta tendencja ma się utrzymać. Wcale się nie dziwię. W sprawach finansowych orientuję się całkiem nieźle za to karta kredytowa to dla mnie porażka. Spłacam i spłacam a końca nie widać. Do tego comiesięczne spłata minimalna potrafi się różnić i to znacznie nawet jeżeli nie korzystam z karty. I to nie znaczy, że opłaty są mniejsze. W jednym miesiącu płacę około 100 zł a w następnym mam ponad 200 chociaż karty nie ruszam. Dlatego postanowiłam całkowicie z niej zrezygnować. A jak jest u Was?

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje konto. Rejestracja jest zablokowana.

Aneta  
#2 Wysłane : 26 czerwca 2016 12:32:01(UTC)
Aneta

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-06-04(UTC)
Posty: 8
Lokalizacja: Racibórz

ja mimo tego że kuszą w bankach by taka kartę założyć postanowiłam tego nie robić właśnie z powodu takich sytuacji jaka jest opisana wyżej
endru  
#3 Wysłane : 28 czerwca 2016 18:51:08(UTC)
endru

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-06-08(UTC)
Posty: 69
Lokalizacja: brak

Karta kredytowa jest dla ludzi, którzy świadomie kontrolują swoje wydatki i wiedzą, że nie zapędzą się w spiralę kredytów. Osobiście nigdy nie posiadałem takiej karty.
dzakuza  
#4 Wysłane : 29 czerwca 2016 15:25:32(UTC)
dzakuza

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-06-29(UTC)
Posty: 6
Polska
Lokalizacja: Zamość

Trochę będę wścibski ale koleżanka zdrada elementarny brak wiedzy o kartach, albo dała sobie wcisnąć jakiś badziew. Więc kwestia nie warta uwagi nawet.
Co do kart to jest to piękna sprawa, dla ludzi, którzy potrafią z niej korzystać. Bo można na niej spokojnie zarabiać, a nie płacić za nią. Może nie jakieś kokosy, ale jeśli wziąć pod uwagę, że zarabia się cudzymi pieniędzmi nic nie ryzykując.
Mirafiori  
#5 Wysłane : 4 lipca 2016 09:44:47(UTC)
Mirafiori

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-06-08(UTC)
Posty: 47

Mi ostatnio nie przyznali karty, bo nie mam regularnych równych wynagrodzeń.
Trochę słabo moim zdaniem, bo jednak mają dostęp do konta mojego i widzą jak to wygląda.
MAGNETO  
#6 Wysłane : 13 sierpnia 2016 14:13:00(UTC)
MAGNETO

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-08-13(UTC)
Posty: 20

Może się obawiali, że nie zarobią, albo właśnie że narobisz długi i będzie problem ze spłatą. Mi wyrobili od razu na ostatniej promocji w T-mobile ackzolwiek wymagania mają, że chcą się kontaktować z pracodawcą i takie tam. To już wolałem mniejszy limit i mieć spokój. Ehhh..
PiotrS  
#7 Wysłane : 15 sierpnia 2016 21:46:26(UTC)
PiotrS

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-04-04(UTC)
Posty: 73
Polska
Lokalizacja: Olsztyn

Karta kredytowa jest przydatna tak jak pisze o tym dzakuza. ALe wyłącznie dla kogoś kto pilnuje terminów, nie przekracza czasu spłaty, tak, żeby nie płacić odsetek. I warto mieć możliwość skorzystania z takiej karty w sytuacji kryzysowej. Nie leciec po chwilówkę bo coś się stało i potrzeba kasy tylko wtedy wyciągnąć kartę.
jola  
#8 Wysłane : 16 sierpnia 2016 13:41:24(UTC)
jola

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-08-16(UTC)
Posty: 4
Lokalizacja: Gliwice

ja karty kredytowej nie mam, mimo tego że nie raz w banku mi ją proponowali
Zibi  
#9 Wysłane : 18 sierpnia 2016 19:24:03(UTC)
Zibi

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-08-18(UTC)
Posty: 51

Mam 2 karty kredytowe i korzystam z nich w wyjątkowych sytuacjach po czym pilnuję, żeby nie przekroczyć terminu bezodsetkowego. I nie mówię tu o nagłym braku gotówki i tragediach rodzinnych, tylko o wykorzystaniu karty do płatności w sytuacji gdy trafia się okazja zarobienia paru groszy.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.171 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error