kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się. Rejestracja jest zablokowana.
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
sponge  
#1 Wysłane : 6 marca 2017 09:08:54(UTC)
sponge

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-03-06(UTC)
Posty: 3

JSW awansuje do wig 20 i powiem Wam, że to zadecydowało, plus to, że kurs ostatnio lekko spadł, a sądzę, że trend wzrostowy nadal będzie utrzymany.

pojawienie się spólki w wig 20 na pewno spowoduje większe nią zainteresowanie zagranicznych inwestorów, a Ci raczej wcześniej rzadko pewnie ją kupowali więc mam nadzieję, że zrobią to teraz.

Ja kupiłem właśnie po 72,80

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje konto. Rejestracja jest zablokowana.

oreiro  
#2 Wysłane : 7 marca 2017 19:24:08(UTC)
oreiro

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-09-03(UTC)
Posty: 100

przecież JSW to typowa spekulacyjna firma, teraz wchodzi do wig 20, ale będzie pierwsza, która z niej wyleci. Bo zwyczajnie nie jest tyle warta. Może połowę tego. Firmy górnicze ledwo przedną
mauryk  
#3 Wysłane : 10 marca 2017 20:09:47(UTC)
mauryk

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-09-30(UTC)
Posty: 16

ja bym w taką spółkę nie wszedł. prawdziwy rollercoaster a przecież mówimy o dużej firmie. Bo to, że czasami na mniejszych firmach są mega spekulacje to wiadomo.
Ale tu jest duża firma, uznana w kraju. Zatrudniająca tysiące osób, ważny gracz na europejskim rynku w swojej branży.

i teraz jeszcze w WIg 20...
first  
#4 Wysłane : 11 marca 2017 20:55:15(UTC)
first

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-08-10(UTC)
Posty: 15

Wiesz ostatnio np Briju spadek w ciągu 3 dni 60% :D by w Piątek trochę odrobić bo +20%.
JSW moim zdaniem wyleci z wig 20 przy następnej okazji, bo to napompowany balon, który jak pęknie to z hukiem
racionale  
#5 Wysłane : 14 marca 2017 21:15:44(UTC)
racionale

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-09-28(UTC)
Posty: 355
Polska
Lokalizacja: Warszawa

Nie koniecznie, spójrz na rekomendacje maklerskie. Wszystkie oprócz jednej są sporo powyżej aktualnej ceny spółki. A jedna z nich na ponad 40% więcej niż aktualna cena.
Wejście na wig 20 pozwoli spólce jeszcze wzrosnąć w siłę na giełdzie.

Czytaliście może ostatni wywiad z nowym pelniącym obowiązki prezesa? Gość moze przynieść korzystne zmiany. Też nieustępliwość zarządu i rządu także przy kopalni Krupińskiego by ją wywalić z JSW jest godne pochwały.
Naro  
#6 Wysłane : 20 marca 2017 12:07:49(UTC)
Naro

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-09-23(UTC)
Posty: 13

No ja nie wiem czy to spowoduje wzrost ich ceny i wzrost zainteresowania. Statystyki pokazują, że bywa różnie patzr tutaj:

UserPostedImage
racionale  
#7 Wysłane : 22 marca 2017 14:45:04(UTC)
racionale

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-09-28(UTC)
Posty: 355
Polska
Lokalizacja: Warszawa

i się chyba zaczuna zjazd. Chociaż zaczęli od 2% wgórę. ALe wczoraj minus 4 dziś też się 4 czy 2% w dół zapowiada. Ale dziś to cała giełda leci w dół, wczoraj zresztą podobnie.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.132 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error