kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się. Rejestracja jest zablokowana.
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Tidus  
#1 Wysłane : 2 marca 2015 22:21:30(UTC)
Tidus

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-04-10(UTC)
Posty: 28
Polska

Natrafiłem na ciekawy artykuł. Spekulacje z 2013 o przyszłości e kantorów i o tym, że niedługo upadną. 2 lata minęły i jakoś mają się dobrze. A wy jak się do niego odniesiecie?
http://wyborcza.biz/bizn...nie_zagle.html#BoxBizTxt

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje konto. Rejestracja jest zablokowana.

Watoga  
#2 Wysłane : 9 marca 2015 20:37:28(UTC)
Watoga

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-12-20(UTC)
Posty: 6
Polska

Artykuł fajny ale źle założyli żę największe kantory wygryzą małe. Mniejsze jak i nowe kantory robią promocję dzieki czemu przyciągają klientów i zyskują na sile. Było to oczywiste.
Nitram  
#3 Wysłane : 24 marca 2015 23:45:12(UTC)
Nitram

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-06-02(UTC)
Posty: 19
Polska
Lokalizacja: Kraków

Ten kto to pisał nie ma pojęcia ani o ekonomi ani o marketingu. Poza tym co Watoga napisał, że małe kantory wybijają się dzięki promocją. To dodatkowo coraz więcej osób korzysta z e-kantorów. A to dzięki temu mogą się tak szybko rozwijać. Ludzie wolą wykonywać wszystko przez internet, poza tym jest taniej. E-kantroy będą rosnąć jeszcze w sile długi czas,
gregory  
#4 Wysłane : 7 kwietnia 2015 16:22:13(UTC)
gregory

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-05-01(UTC)
Posty: 10
Polska

Zgodzę się z przedmówcą. Dziwi mnie ich założenie, że e-kantory upadną, skoro żyjemy w czasach gdzie już prawie wszystko można obsługiwać przez internet i widać, że ludzie z tego korzystają. Także ktoś kto to pisał nie wiedział o czym pisze, bo tu wcale nie trzeba znać się na ekonomii, żeby wyciągnąć odpowiednie wnioski.
KazimierzMich  
#5 Wysłane : 21 kwietnia 2015 19:45:19(UTC)
KazimierzMich

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-04-27(UTC)
Posty: 11
Polska
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Już kiedyś miałem styczność z tym artykułem i zastanawiałem się wtedy czy rzeczywiście tak będzie. Jednak teraz uważam, że to naprawdę artykuł wyssany z palca :-) Jak wszyscy z nas wiedzą, kantory online czują się bardzo dobrze i nie zapowiada się, żeby miało się to zmienić. Mnie to osobiście bardzo cieszy, ponieważ z kantorów zaczynam korzystać i uważam, że to jedno z najlepszych rozwiązań, które teraz są.
Kate  
#6 Wysłane : 29 kwietnia 2015 22:23:55(UTC)
Kate

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-07-23(UTC)
Posty: 17
Polska
Lokalizacja: Włoszczowa

Moim zdaniem kantory internetowe, jeszcze przez wiele lat będą się miały świetnie. Można to zauważyć po nowych kantorach i tym jak mają się kantory, które już powstały kilka lat temu. Zapowiadali tak ci, którzy nie znali się za dobrze na temacie ale również ci, który nie wierzyli w powodzenie. Jednak ja ciesze się bardzo, że się przeliczyli, bo kantory online to świetne rozwiązanie :)
PaulinaK  
#7 Wysłane : 2 maja 2015 20:06:37(UTC)
PaulinaK

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-04-11(UTC)
Posty: 5
Polska

Artykuł z 2013r. Ktoś kto napisał ten artykuł trochę się pomylił. Mamy już 2015r. a kantory wciąż mają się świetnie o ile nie coraz lepiej. Wszyscy tu jesteśmy tego samego zdania, to o czymś świadczy.
Janko  
#8 Wysłane : 5 maja 2015 17:47:44(UTC)
Janko

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-06-12(UTC)
Posty: 10
Polska

Mam słabe zaufanie co do niektórych artykułów z tego portalu. Są dla mnie nierzetelne. Chociażby ten...
Tidus  
#9 Wysłane : 7 maja 2015 21:28:55(UTC)
Tidus

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-04-10(UTC)
Posty: 28
Polska

Jak już ustaliliśmy, ze ten artykuł był bez sensu, pytanie. Jak wy widzicie przyszłość ekantorów za 3-5 lat? Osobiście uważam, ze będzie się rozwijać dosyć szybko, chociaż w pewnym momencie stanie i nie przegoni tradycyjnych kantorów. To one będą wyrabiać największy ruch groszowych sum.
Nitram  
#10 Wysłane : 9 maja 2015 17:55:45(UTC)
Nitram

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-06-02(UTC)
Posty: 19
Polska
Lokalizacja: Kraków

Tidus a czemu uważasz, że ekanotry nie przegonią tradycyjnych? To tak jak ludzie mówili kiedyś ze przelewy i płatności kartą nie mają szans wyprzeć zwykłych pieniędzy i nie maja racji bytu. Moim zdaniem, ekantory przegonią bez większego problemu kantory tradycyjny, może nie za 5 lat, ale za 10 czy 15 to kantory tradycyjny popadną w niepamięć.Prostota, koszta, różnorodność ekantorów wygra;)
Thomas  
#11 Wysłane : 10 maja 2015 20:21:33(UTC)
Thomas

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-05-11(UTC)
Posty: 8
Szwajcaria
Lokalizacja: Zurich

Moim zdaniem to kantory właśnie teraz zaczynają się naprawdę rozwijać. Coraz więcej widać nowych kantorów, coraz więcej reklam tych które już działają na rynku. Bardzo dobrze sobie radzą i mają coraz większą popularność. Moim zdaniem nie znikną tak szybko.
david  
#12 Wysłane : 13 maja 2015 00:12:44(UTC)
david

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-05-11(UTC)
Posty: 11
Polska
Lokalizacja: Kielce

Ja nie dziwię się, że taki artykuł powstał. Teraz ludzie zdecydowanie bardziej interesują się wymianą pieniędzy w kantorze online. Wtedy zdecydowanie było mniej klientów, mniejszy ruch i sam zastanawiałem się na początku czy kantory przetrwają i jak długo. Teraz widzę już ich przyszłość i wiem, że na pewno długo będą obecne.
Bogdan  
#13 Wysłane : 14 maja 2015 16:46:47(UTC)
Bogdan

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-05-11(UTC)
Posty: 9
Polska
Lokalizacja: Białystok

Moim zdaniem to taki trochę wyssany z palca ten artykuł ale niektórzy z was mają rację, wtedy nie były tak popularne kantory i może to dlatego został on w takiej formie napisany :) Ja myślę, że kantory teraz przeżywają dużą popularność i chyba szybko nie znikną.
rayden  
#14 Wysłane : 16 maja 2015 16:09:26(UTC)
rayden

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-05-16(UTC)
Posty: 8
Polska

A nie ma możliwości, że e-kantory zaczną upadać w większości i jeden lub dwa największe zyskają cały rynek? Wtedy mogli by manipulować rynkiem.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.471 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error