kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się. Rejestracja jest zablokowana.
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Tidus  
#1 Wysłane : 2 kwietnia 2015 14:33:21(UTC)
Tidus

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-04-10(UTC)
Posty: 28
Polska

Wysyłam wam ciekawy ranking oferujące porównanie kursów walut w 10 różnych e-kantorach. Kursy na stronie aktualizowane są co 10sekund wiec zawsze możemy być na bieżąco gdzie jest najtaniej. Czy wy też korzystacie z takiej pomocy? Jak tak to z jakiego dokładnie serwisu?
http://www.ranking-ekantor.pl/

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje konto. Rejestracja jest zablokowana.

Rachman  
#2 Wysłane : 8 kwietnia 2015 20:45:07(UTC)
Rachman

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-01-23(UTC)
Posty: 20

Jak ktoś na szybko szuka gdzie najtaniej to polecam. Czy ten ranking obejmuje promocje w kantorach? Poza tym trzeba pamiętać o kosztach przelewów itp. Nie jest to jednak najlepszy sposób na szukaniu tanich walut ;p
KazimierzMich  
#3 Wysłane : 14 kwietnia 2015 23:13:41(UTC)
KazimierzMich

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-04-27(UTC)
Posty: 11
Polska
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Dokładnie, trzeba pamiętać, że są jeszcze inne opłaty, które jednak podwyższają wymianę i kurs. Jednak moim zdaniem warto sprawdzać czasem takie rankingi i porównywarki sprawdzać, żeby zobaczyć, które kantory są najlepsze pod względem kursów. Ja coraz częściej korzystam z takich rankingów, zobaczę również ten :)
Filip  
#4 Wysłane : 20 kwietnia 2015 16:18:22(UTC)
Filip

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2013-12-27(UTC)
Posty: 14
Polska
Lokalizacja: Katowice

Bardzo fajny ranking. Ja bardzo często korzystam z takich rankingów i porównywarek kantorów i kursów, bo często dzięki nim trafiam na prawdziwe okazje. Już nieraz właśnie dzięki nim wymieniłem walutę naprawdę korzystnie. Na pewno większości ten link się przyda, szczególnie jeżeli nie mają swoich kantorów i nie wiedzą gdzie szukać okazji.
PaulinaK  
#5 Wysłane : 27 kwietnia 2015 22:29:19(UTC)
PaulinaK

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-04-11(UTC)
Posty: 5
Polska

Tidus- czy tej stronie i danym na jej podanych można ufać? Jest to sprawdzony ranking?
Kamil Wojtczak  
#6 Wysłane : 5 maja 2015 10:49:43(UTC)
Kamil Wojtczak

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-09-12(UTC)
Posty: 11

Tak jak pisali poprzednicy, należy pamiętać o dodatkowych kosztach.

Mimo to rankingi są bardzo fajną opcją, szczególnie dla tych, którzy nie siedzą w tym temacie codziennie - jednak należy to traktować jako tylko jako pomoc a przy ostatecznej decyzji zrobić mały bilans ;)

Martyna Kosik  
#7 Wysłane : 8 maja 2015 20:12:22(UTC)
Martyna Kosik

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-08-28(UTC)
Posty: 7

Oryginalnie wysłane przez: Kamil Wojtczak Idź do zacytatowanego postu
Tak jak pisali poprzednicy, należy pamiętać o dodatkowych kosztach.

Mimo to rankingi są bardzo fajną opcją, szczególnie dla tych, którzy nie siedzą w tym temacie codziennie - jednak należy to traktować jako tylko jako pomoc a przy ostatecznej decyzji zrobić mały bilans ;)



Panie Kamilu, ma pan 100 % racji. Wiele osób mylnie sądzi, że opłat nie ma prawie żadnych. Warto sprawdzać te dodatkowe wydatki zanim zaczniemy współpracować z jakimś kantorem.

Julita Borek  
#8 Wysłane : 11 maja 2015 00:04:12(UTC)
Julita Borek

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-05-12(UTC)
Posty: 10

No właśnie, jak to jest z tymi opłatami dokładnie?
Mam 2 konta na e - kantorach i zastanawiam się czy mają prawo zmieniać opłaty co jakiś czas, czy może opłata musi być stała?
Thomas  
#9 Wysłane : 12 maja 2015 17:32:57(UTC)
Thomas

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-05-11(UTC)
Posty: 8
Szwajcaria
Lokalizacja: Zurich

Ja bardzo często sprawdzam wszelkiego rodzaju rankingi i porównywarki nawet jak nie muszę wymieniać waluty. To chyba takie już hobby. Przydatne rozwiązanie, to na pewno, wiele można się dowiedzieć i też trafić w dobry kurs, więc dlatego by nie włączyć i pooglądać czasami.
Bogdan  
#10 Wysłane : 14 maja 2015 16:40:55(UTC)
Bogdan

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-05-11(UTC)
Posty: 9
Polska
Lokalizacja: Białystok

Na pewno jest to przydatna opcja. Ja często staram się z niej korzystać, szczególnie, że dopiero uczę się wymieniać pieniądze w kantorze online. Myślę, że bardzo dobrze, że są takie porównywarki i rankingi, można wtedy trafić na okazję.
Kate  
#11 Wysłane : 16 maja 2015 20:00:20(UTC)
Kate

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-07-23(UTC)
Posty: 17
Polska
Lokalizacja: Włoszczowa

Bardzo fajny ranking. Korzystałam z niego, póki nie wiedziałam jaki kantor wybierać. Jak dla mnie bardzo przydatna opcja i na pewno wiele może nam pomóc przy wymianie pieniędzy w kantorze online.

Polecacie jakieś inne rankingi?
Julia  
#12 Wysłane : 15 kwietnia 2016 14:09:40(UTC)
Julia

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-04-01(UTC)
Posty: 31
Polska

bardzo podoba mi się ten ranking, na pewno się przyda nigdy nie korzystałam z tego typu rankingów
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.571 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error