kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się. Rejestracja jest zablokowana.
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Filipin  
#1 Wysłane : 27 lipca 2016 23:14:34(UTC)
Filipin

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-07-27(UTC)
Posty: 4
Filipiny

Czy rzeczywiście są za darmo? jakie haczyki się za tym kryją?
Jak dobrze na tym wyjść,?

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje konto. Rejestracja jest zablokowana.

racionale  
#2 Wysłane : 27 lipca 2016 23:32:18(UTC)
racionale

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-09-28(UTC)
Posty: 355
Polska
Lokalizacja: Warszawa

Realnie to sprzedajesz tak swoje dane. Będą Ci przesyłać informacje, reklamy o swoich produktach.
Mimo to sprawa warta zdecydowanie zabawy. Numer telefonu można specjalnie założyc czy maila i podać im takie dane. :)
Klara  
#3 Wysłane : 29 lipca 2016 21:41:31(UTC)
Klara

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-07-20(UTC)
Posty: 27
Polska
Lokalizacja: Katowice

Haczyków nie ma, te firmy liczą, że do nich szybko wrócisz po więcej. Bo zazwyczaj tylko dla nowych klientów pożyczka jest darmowa.
Sabina  
#4 Wysłane : 4 sierpnia 2016 12:10:34(UTC)
Sabina

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-08-04(UTC)
Posty: 7
Lokalizacja: gliwice

nic w zyciu nie jest za darmo, tak jak tu wcześniej mówią zawsze takie firmy zdobywają nasze dane i kontakt co pozwala im się rozwijać
Agata  
#5 Wysłane : 9 sierpnia 2016 21:58:25(UTC)
Agata

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-05(UTC)
Posty: 81
Polska
Lokalizacja: Iława

Podziękował: 2 razy w 2 postach
Liczą nie tylko na to, że wrócisz, ale przede wszystkim, że nie dasz rady spłacić w terminie i go przedłużysz a to już nie jest za darmo.
first  
#6 Wysłane : 10 sierpnia 2016 12:45:10(UTC)
first

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-08-10(UTC)
Posty: 15

No to akurat oczywiste, zresztą bardzo dobrze, wszystkich takich co się spóżniają powinno się ostro trzymać i narzucać wysokie kary. Szczególnie jeśli chodzi o pożyczanie pieniędzy.
corleone  
#7 Wysłane : 12 sierpnia 2016 16:00:07(UTC)
corleone

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-04-09(UTC)
Posty: 27

Tylko to trochę bicie leżącego, wiesz zyski, ale musisz też patrzeć trochę na ludzi, że mają problemy , bo się spóźnili bo może ktoś miał jakieś inne problemy jak zdrowotne ma mieć zniszczone życie. Nie każdy od razu oszukuje.
Agata  
#8 Wysłane : 15 sierpnia 2016 21:37:02(UTC)
Agata

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-05(UTC)
Posty: 81
Polska
Lokalizacja: Iława

Podziękował: 2 razy w 2 postach
Zarobić to na tym raczej nie zarobisz. ALe masz szansę mieć gotówkę bez żadnych kosztów przez określony czas. O ile dopilnujesz terminu. I to tylko przy pierwszej chwilówce bo kolejne mają już niezłe oprocentowanie.
Agata  
#9 Wysłane : 27 sierpnia 2016 22:51:50(UTC)
Agata

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-05(UTC)
Posty: 81
Polska
Lokalizacja: Iława

Podziękował: 2 razy w 2 postach
Niestety masz Marzenko rację. Bo z takich firm nie korzystaja zazwyczaj ludzie, którzy chcą zarobić na darmowej pożyczce lecz ci, któym nie wystarcza od wypłaty do wypłaty. To oni są zazwyczj ich klientami i w ten sposób zapędzają się w spiralę długów. Przykre jest to, że spora część tych ludzi to emeryci.
endru  
#10 Wysłane : 30 sierpnia 2016 16:55:14(UTC)
endru

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-06-08(UTC)
Posty: 69
Lokalizacja: brak

Moim zdaniem nic nie ma za darmo
Karolina  
#11 Wysłane : 9 grudnia 2016 13:14:10(UTC)
Karolina

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-06-06(UTC)
Posty: 66

Podziękował: 1 razy w 1 postach
Tak jak pisali przedmówcy. Haczykiem jest to, że może nie zdążysz oddać a może skusisz się na kolejną pożyczkę. Jak nie będziesz mieć kasy na oddanie w terminie to jesteś już ich. I to jest haczyk.
Togetee  
#12 Wysłane : 29 stycznia 2017 16:08:49(UTC)
Togetee

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-01-29(UTC)
Posty: 1
Polska

Oryginalnie wysłane przez: Karolina Idź do zacytatowanego postu
Tak jak pisali przedmówcy. Haczykiem jest to, że może nie zdążysz oddać a może skusisz się na kolejną pożyczkę. Jak nie będziesz mieć kasy na oddanie w terminie to jesteś już ich. I to jest haczyk.


Dokładnie tak. Plus do tego to, co inni już napisali: sprzedaż danych. Ja raz w życiu wziąłem pożyczkę online i w tym celu utworzyłem sobie pocztę, aby na moją normalną nie przychodził spam. I jakie było moje zdziwienie, gdy po jakimś czasie zalogowałem się tam (oprócz tej firmy pożyczkowej nigdzie nie podawałem tego adresu), a cała skrzynka była pełna spamu od przeróżnych firm! i co ciekawe, nie tylko takiego spamu, jaki się dostaje,gdy zakładasz pocztę i nieświadomie zgadzasz się na przesyłanie info handlowych... wiadomości były imienne, a to imię (moje prawdziwe) podałem tylko tej firmie pożyczkowej, bo zakładając konto użyłem innego imienia :)



mauryk  
#13 Wysłane : 29 stycznia 2017 20:17:35(UTC)
mauryk

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-09-30(UTC)
Posty: 16

No i co w tym dziwnego? SPrzedałeś swoje dane kliknąłeś zgodę na udostępnienie Twoich danych, a Twoje dane obejmują Twoje imię.
Realnie i tak zrobiłeś dobry interes.Gorzej tylko, że chcą często numer telefonu i tu wysyłają reklamy. A numeru raczej specjalnie sobie do reklam nie będzie zakładał.
ula  
#14 Wysłane : 31 stycznia 2017 13:36:43(UTC)
ula

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-08-26(UTC)
Posty: 10
Lokalizacja: Szymocice

niby nie ma ale chwilówki to nie jest zbyt dobry pomysl na dluzsza mete
racionale  
#15 Wysłane : 7 lutego 2017 17:44:41(UTC)
racionale

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-09-28(UTC)
Posty: 355
Polska
Lokalizacja: Warszawa

Ostatnio rozmawialem ze znajomą co pracuje w banku i ma podgląd na stany kont i transakcje dokonywane, bo przy analizie kredytowej to standardowa procedura i mówi, że ilość ludzi, którzy mają takie wpływy i wypływ z firm pożyczkowych jest wręcz ogromna. Często spłacają jedne pożyczki innymi.
dziewczyna57  
#16 Wysłane : 11 sierpnia 2017 13:59:53(UTC)
dziewczyna57

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-08-11(UTC)
Posty: 1
Afganistan

Osoby piszące umowy kredytowe są mistrzami dodawania w nich niedomówień. Właśnie dlatego biorę pożyczki od lat w tej samej firmie: http://www.kwadranspozyczka.pl. Tutaj mam pewność niskiego oprocentowania i pieniędzy od ręki. Pozdrawiam
rich  
#17 Wysłane : 27 maja 2019 15:55:52(UTC)
rich

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-03-12(UTC)
Posty: 26

wiesz tylko kto normalny bierze kredyt, którego nie może spłacić?
Przecież to tylko zacieśnianie sobie sznura wokół szyi...
andre  
#18 Wysłane : 6 lipca 2019 17:26:29(UTC)
andre

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-11-18(UTC)
Posty: 121

no takie typowe chwilówki to nie bardzo...
co najwyżej takie oferty jakie miał getin bank, eurobank i credit agricole, że można było przez nawet rok spłacać. To wtedy te 2000 tys cos nawet zarobią. Zresztą tu i tak bardziej, chodzi po prostu o wyrabianie historii kredytowej niż pieniężne zyski na już.
racionale  
#19 Wysłane : 2 maja 2020 22:18:36(UTC)
racionale

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-09-28(UTC)
Posty: 355
Polska
Lokalizacja: Warszawa

jedyne ryzyko takiej chwilowki ze sprzedajesz swoje dane... numer pesel, dowod... a oni moga to sprzedawac dalej... az gdzies wycieknie caly zestaw danych
mirek123  
#20 Wysłane : 14 maja 2020 22:00:56(UTC)
mirek123

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2020-05-14(UTC)
Posty: 1
Polska
Lokalizacja: Opole

Ostatnio dowiedziałem się, że istnieje wiele firm, które udzielają pożyczek w wysokości 0%. Ale niektóre mają dość surowe wymagania, które mi nie odpowiadają. Dlatego najpierw wchodzę na stronę Ranking pożyczek za darmo i wybieram firmę z najlepszymi wymaganiami z listy.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.341 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error