kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się. Rejestracja jest zablokowana.
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
djjaroo  
#1 Wysłane : 12 lipca 2016 09:04:56(UTC)
djjaroo

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-07-12(UTC)
Posty: 1

Witajcie
Od 19.05.2016 przelałem na sprzedaż euro do dnia dzisiejszego nie otrzymałem pieniędzy ani odpowiedzi kiedy pieniądze będą oddane nie jestem konkurencją ani złym duszkiem po prostu niech Samir Topka odda pieniądze jest bez wstydu i śmieje sie z ludzi !!!
Mimo że sprawa jest na policji i w firmie windykacyjnej totalny brak kontaktu z tego Pana strony. Ilość poszkodowanych gdzie udało się ustalić to jak na razie 14 ludzi

Pozdrawiam

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje konto. Rejestracja jest zablokowana.

private  
#2 Wysłane : 12 lipca 2016 13:13:51(UTC)
private

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-09-28(UTC)
Posty: 35
Polska
Lokalizacja: Kraków

Ciekawe, rzeczywiście na innych stronach też się buntują przeciwko tej osobie.
Strona nie działa.
No ciekawe... jeśli możesz to informuj o postępach. Strona nie działa wiec nikt nowy się nie naciągnie chyba, że założą znów coś nowego.
Borin  
#3 Wysłane : 12 lipca 2016 21:11:41(UTC)
Borin

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-06-01(UTC)
Posty: 2
Polska
Lokalizacja: Pomorze

Dzięki za informację, rzeczywiście stronie nie działa. Mam nadzieję, że nie skończy się tak jak z Amber Gold. Z tego co można znaleźć w internecie, to poszkodowanych jest sporo osób. Mam nadzieję, że właściciel nie otworzy za miesiąc nowego interesu i nie zacznie nowych wałków. No ale w Polsce można się tego spodziewać.
PiotrS  
#4 Wysłane : 14 lipca 2016 19:44:46(UTC)
PiotrS

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-04-04(UTC)
Posty: 73
Polska
Lokalizacja: Olsztyn

Strona nie działa bo interes został zwinięty. Poszkodowanym pozostaje tylko zgłoszenie sprawy na policję. Ten kantor zajmował się obsługą firm więc w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze i nie łatwo pewnie będzie je odzyskać.
Laura  
#5 Wysłane : 16 lipca 2016 19:29:52(UTC)
Laura

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-07-16(UTC)
Posty: 9
Lokalizacja: gliwice

jeśli znajdzie się jeszcze więcej poszkodowanych to jest większa szansa by pieniądze odzyskać
Artur  
#6 Wysłane : 29 września 2016 19:50:05(UTC)
Artur

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-22(UTC)
Posty: 62
Polska
Lokalizacja: Bytom

http://www.dziennikbalty...or-internetowy,10397205/
Wygląda na to, że oszukanych ludzi jest całe mnóstwo. Interes zwinięty a pieniędzy nie ma. Poszkodowanym pozostaje tylko zgłoszenie przestępstwa na policję i dochodzenie sprawy w ramach postępowania cywilnego.
Iwona  
#7 Wysłane : 3 października 2016 18:28:08(UTC)
Iwona

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-04-11(UTC)
Posty: 47
Polska
Lokalizacja: Kraków

To kolejny kantor internetowy, któy zniknął z dnia na dzień. Ja już chyba będę korzystać tylko z tych, któe mają powiązania z bankami, bo to zapewnia bezpieczeństwo, że następnego dnia nie znikną.
PiotrS  
#8 Wysłane : 7 października 2016 18:43:33(UTC)
PiotrS

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-04-04(UTC)
Posty: 73
Polska
Lokalizacja: Olsztyn

Jestem ciekaw czy założyciel wątku odzyskał pieniądze, bo trochę czasu już minęło? A jeżeli nie to jakie podjął kroki w tym kierunku i jakie one przyniosły postępy?Wszystkim nam tu się przyda taka informacja: jak w takiej sytuacji reagować.
Artur  
#9 Wysłane : 12 października 2016 20:37:11(UTC)
Artur

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-22(UTC)
Posty: 62
Polska
Lokalizacja: Bytom

djjaroo napisz czy jest jakiś postęp w tej sprawie? Czy udało Ci się odzyskać pieniądze?
Adek23  
#10 Wysłane : 5 stycznia 2017 09:50:13(UTC)
Adek23

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-01-05(UTC)
Posty: 3
Polska
Lokalizacja: brak

Przykra sprawa... Miejmy nadzieję , że ludzie odzyskają swoje pieniądze ! Mała rada- sprawdzić kto jest właścicielem serwisu , zazwyczaj jest to spółka. Sprawdzić kapitał zakładowy lub rodzaj spółki , jeżeli jest to sp. z o.o. z kapitałem zakładowym 5.000 PLN lub spółka cywilna to nie świadczy dobrze o właścicielach.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.174 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error