kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
amerigo  
#1 Wysłane : 22 stycznia 2019 12:11:38(UTC)
amerigo

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2018-11-25(UTC)
Posty: 13

Według analityków Goldman Sachs, ryzyko braku porozumienia ws. Brexitu znacznie spadło. Ponadto funt względem dolara umacniał się przez 5 tygodni z rzędu. Wzrosty przyspieszyły po porażce Theresy May w głosowaniu nad jej planem opuszczenia UE przez Wielką Brytanię. Tym samym zwiększyły się szanse, że Zjednoczone Królestwo jednak pozostanie w Unii Europejskiej. Dziś natomiast możemy się spodziewać nowej propozycji umowy ze strony brytyjskiej premier.

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje kontoZałóż nowe konto.

Likaon  
#2 Wysłane : 1 lutego 2019 15:18:18(UTC)
Likaon

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-08-20(UTC)
Posty: 49

Po kolejnej debacie w sprawie Brexitu wiadomo, że nadal nic nie wiadomo. Brytyjski parlament odrzucił wczoraj większość poprawek, akceptując jedynie dwie. Pierwsza z nich dała premier May mandat do podjęcia niewykonalnej misji i próby zmiany wypracowanej umowy ws. wyjścia z UE, w szczególności w zakresie mechanizmu dla Irlandii Północnej. Natomiast druga zablokowała rządowi możliwość przeprowadzenia rozwodu bez umowy, jednakże nie posiada ona mocy ustawodawczej, a jedynie charakter doradczy. Bruksela niezmiennie zaprzecza możliwości jakiejkolwiek renegocjacji wypracowanego porozumienia, dając jedynie pole do odroczenia terminu opuszczenia Wspólnoty przez Wielką Brytanię w przypadku uzasadnionych przyczyn. Dziś w Parlamencie Europejskim odbędzie się debata po wczorajszym głosowaniu.
Arturo  
#3 Wysłane : 25 lutego 2019 12:30:39(UTC)
Arturo

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2018-04-18(UTC)
Posty: 13

może tak jeszcze w ogóle być, że termin Brexitu zostanie odłożony. A w między czasie to już nigdy nie wiesz... Zmieni się rząd i uzna, że referendum nie ważne, bo wyborcy zbyt głupi byli:) i jeszcze jedno, albo w ogole po co ich pytać, jak przecież partia wie lepiej.
jeuro  
#4 Wysłane : 6 marca 2019 20:12:52(UTC)
jeuro

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-06-26(UTC)
Posty: 48

Notowania funta szterlinga osuwają się w relacji do polskiego złotego podczas dzisiejszej sesji. Spadek plasuje się w okolicach 0,4%. Podczas wczorajszej sesji utworzyła się bycza formacja price action – pin bar testująca wsparcie horyzontalne oraz 20-dniową EMA. Dawało to szansę na wzrosty, których jednak na razie nie widać.

Dopóki GBP/PLN na zamknięciach sesji znajduje się ponad wsparciem w okolicach 4,98 zł oraz kanałem średnich EMA 10/20, wciąż istniej szansa na kontynuację trendu wzrostowego. Celem przy tym scenariuszu będzie ostatni szczyt blisko 5,0590.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2019, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.188 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error