kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się. Rejestracja jest zablokowana.
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
lukas  
#1 Wysłane : 6 kwietnia 2017 14:18:18(UTC)
lukas

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-04-06(UTC)
Posty: 2

Uważacie, że wart inwestycji?
Kupiłem po 24,10 zresztą dziś:)

ogólnie umieszczam podobne wiadomości na kilku forach i zbieram opinie. Tak to chociaż szybko ucieknę na giełdzie jestem nowy, ale rekomendacje mnie zachęciły by kupić.

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje konto. Rejestracja jest zablokowana.

gold  
#2 Wysłane : 7 kwietnia 2017 12:39:00(UTC)
gold

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-03-29(UTC)
Posty: 98
Polska
Lokalizacja: Wroclove

wiesz osobiście myślę, że kurs będzie stablny dla nich co prawda ostatnio pokazali dobre wyniki kwartalne, nawet lepsze niż się analitycy spodziewali, ale z drugiej strony. Ostatnio ING zrobił analizę na youtubie dla polsatu patrzyłeś może?
racionale  
#3 Wysłane : 8 kwietnia 2017 12:11:02(UTC)
racionale

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-09-28(UTC)
Posty: 355
Polska
Lokalizacja: Warszawa

Może trochę wzrosnąć, ale na tym bogactwa nie zrobisz. Ale to bezpieczna inwestycja myślę.
Ooo.. to nawet nie wiedziałem, że ING robi analizy techniczne. Od razu sobie sprawdziłem i powiem Ci, że wygląda to naprawdę dobrze. Naprawdę ładnie gość rozpracowuję te spółeczki.
Z polsatem mas ten problem, że cena jest blisko barier 24,50 i 26 zł gość to ładnie opisał na wykresie. Ale jak przebije się przez 26 oj to może nawet i 30 osiagnąc i iść po historyczne maximum
AdamProkop  
#4 Wysłane : 10 kwietnia 2017 13:19:04(UTC)
AdamProkop

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-04-10(UTC)
Posty: 29

No ja nie wiem, spółka jest w długoterminowym trendzie bocznym. Czyli niskie ryzyko, ale raczej nie widzę też szans na jakieś większe wybicie do góry. Musieli by zaskoczyć czymś pozytywnym przy braku negatywnych informacji. Ostatnio pojawiły się informacje, że właściciel się skłócił z rządem co też jest niezbyt optymistyczną informacją dla spółki mimo, że nie ma wpływu na jej wycenę. Ale giełda to emocje.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.110 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error