kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się. Rejestracja jest zablokowana.
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
racionale  
#1 Wysłane : 17 lutego 2017 16:08:40(UTC)
racionale

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-09-28(UTC)
Posty: 355
Polska
Lokalizacja: Warszawa

Od kilku dni próbowałem wejść w kilka inwestycji:) ale tym razem się udało, aczkolwiek zobaczymy co z tego będzie.
Zakup orange_pl po 4,84. które wyznacza nowe historyczne minimum.
Ogólnie chyba najniższy kurs zamknięcia spółki w historii to 4,86

zobaczymy jak będzie dziś. Do tej pory jak kurs osiągał zbliżoną do tej cenę to się odbijał. Więc teraz też mam taką nadzieję.

Aczkolwiek rok ze stratą co prawda głównie przez odpisy, ale jednak ze stratą. Brak dywidendy za rok 2016 trochę tych negatywnych informacji. Ale to spóleczka która na 100% prędzej czy później odbije, więc się raczej nie obawiam

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje konto. Rejestracja jest zablokowana.

inwestor  
#2 Wysłane : 19 lutego 2017 16:50:20(UTC)
inwestor

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-01-25(UTC)
Posty: 10
Polska

Jak dla mnie to średni zakup miałbym spore obawy. Wiesz to, że kupiłeś na historycznym minimum nie znaczy, że koniecznie się teraz od niego odbije. Może jeszcze pobić kilka razy te minimum, bo przecież znajduje się w dole spółka już od pewnego czasu.
Nawet może zlecieć do 4,50 i wtedy się dopiero odbić ewentualnie. Postawiłeś na ryzykownego konia
racionale  
#3 Wysłane : 21 lutego 2017 19:14:39(UTC)
racionale

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-09-28(UTC)
Posty: 355
Polska
Lokalizacja: Warszawa

wiesz dziś nawet byłem bliski tego by sprzedać, ale nie miałem dostępu do panelu maklerskiego, tylko do notowań. ALe naszczescie kurs nadrobił i zobaczymy jak to będzie dalej. Ogólnie spółka ma bardzo słabe środki dnia. Dobrze startuje z rana, a raczej na samym początku. A dziś po 15 odrobił wszystkie straty i jeszcze jeden grosz do góry poszedł, czyli realnie póki co aktualnie jestem na 0
sith  
#4 Wysłane : 28 lutego 2017 12:01:05(UTC)
sith

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-04-05(UTC)
Posty: 137

to chyba wtopiłeś haj na dłużej, bo w dół może nie ostro ale jednak leci stopniowo i powoli.
jeuro  
#5 Wysłane : 5 marca 2017 11:26:08(UTC)
jeuro

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-06-26(UTC)
Posty: 58

Tak jak już wspomniałeś o niej to w sumie przyjrzałem się kilku ostatnim dniom i wydaje mi się, że jakaś spółka finansowa wykupuje udziały dosyć mocno, i tak hamuje spadki. Bo mamy takie skoki w tej spółce, że nagle wzrost , później powolny spadek
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.118 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error