kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się. Rejestracja jest zablokowana.
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
PiotrS  
#1 Wysłane : 21 czerwca 2016 20:57:32(UTC)
PiotrS

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-04-04(UTC)
Posty: 73
Polska
Lokalizacja: Olsztyn

Ostatnio klienci mBanku mieli spore problemy. Bez żadnego uprzedzenia ich karty przestały działać. Co gorsza, bankomaty "zjadały" karty a przy płatnościach kartą sprzedawca otrzymywał komunikat, że karta jest kradziona i ma ją zatrzymać. Wiele osób zostało odciętych od własnych środków. Czy komuś przydażyło się coś takiego? Czy bank w jakiś sposób zrekompensował te kłopoty? I jak długo czekaliście na nową kartę?

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje konto. Rejestracja jest zablokowana.

Artur  
#2 Wysłane : 24 czerwca 2016 20:30:32(UTC)
Artur

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-22(UTC)
Posty: 62
Polska
Lokalizacja: Bytom

Ja się załapałem na tą awarię. I ja i żona. Zostaliśmy bez możliwości wypłacenia pieniędzy z konta. Na szczęście moją kartę zjadł bankomat i szybko ją odzyskałem, ale żony została pocięta w sklepie i czeka na nową. Do tego mówi, że czuła się jak złodziej gdy pani powiedziała, że karta jest kradziona. Masakra ale przynajmniej mniej wyda;-) A tak poważnie to dobrze, że mam jeszcze konto w innym banku, zrobiłem przelew bo byśmy zostali bez pieniędzy.
racionale  
#3 Wysłane : 28 czerwca 2016 15:49:53(UTC)
racionale

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-09-28(UTC)
Posty: 355
Polska
Lokalizacja: Warszawa

osobiście pierwszę słyszę. Mam konto w mbanku co kilka dni płacę kartę bo mają moneyback i promocję z tym związaną i zero problemów.
Ale ja może jakiś szczesliwy człowiek jestem. Co chwilę słyszę, że to jakiś ktoś ma jakies problemy, a mnie zupełnie omijają.
A mam tych rachunków całe mnóstwo
endru  
#4 Wysłane : 28 czerwca 2016 18:49:36(UTC)
endru

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-06-08(UTC)
Posty: 69
Lokalizacja: brak

Nie słyszałem o tym. Napiszcie czy bank zrekompensował jakoś tą swoją "awarię"???
Kowal  
#5 Wysłane : 24 września 2016 15:08:05(UTC)
Kowal

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-09-24(UTC)
Posty: 33

Ja miałem taki sam problem jak opisał Artur, moja karta została pocięta w sklepie przez sprzedawczynię i potraktowano mnie jak złodzieja. Jedyne czego się doczekałem to przeprosiny ze strony banku i to wszystko. Do dzisiaj nie robię zakupó w tym sklepie chociaż mam go tuż przy pracy.
mejer  
#6 Wysłane : 16 października 2016 15:11:02(UTC)
mejer

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-06-10(UTC)
Posty: 29

Ale serio? Może tak zrobić? Bo to trochę jak science fiction z tym cięciem w sklepie. Mbank pro bank, najlepsze i najczęstsze promocje robią:)
rickey  
#7 Wysłane : 18 października 2016 11:30:34(UTC)
rickey

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-10-18(UTC)
Posty: 1
Lokalizacja: adamowice

o kurcze nie słyszałem o tym, ale zwykłe przeprosiny moim zdaniem tu nie wystarczą. Moja partnerka ma konto w mbanku i nie mała zadnych problemów.
mariusz7707  
#8 Wysłane : 18 października 2016 17:08:37(UTC)
mariusz7707

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-10-18(UTC)
Posty: 14
Polska
Lokalizacja: Konin

Też się załapałem na pocięcie karty. Moja żona ma to samo konto i na szczęście tego dnia nie korzystała z karty, więc nie miała żadnych problemów. Dobrze, że mam jeszcze inne konto i za zakupy zapłaciłem inną kartą. I też tylko przeprosiny.
gondor  
#9 Wysłane : 19 października 2016 17:07:21(UTC)
gondor

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-10-19(UTC)
Posty: 2
Lokalizacja: raszczyce

trochę dziwne ze tej sprawy nie nagłośniono ostatnio zastanawiałem się czy nie założyć sobie konta w mbanku ale po przeczytaniu o tej awarii chyba zrezygnuje z tego pomysłu
Kowal  
#10 Wysłane : 19 października 2016 20:31:27(UTC)
Kowal

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-09-24(UTC)
Posty: 33

O tej sprawie było głośno, w internecie pełno o tym i nawet we wiadomościach mówili. Ale 1 dzień i cisza. Mieli jakiś atak hakera do banku. To się może zdarzyć w każdym banku. Tylko nie było to przyjemne dla tych, których dotknęło bezpośrednio. I samo przepraszam jednak trochę mnie rozczarowało.
mariusz7707  
#11 Wysłane : 21 października 2016 20:52:55(UTC)
mariusz7707

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-10-18(UTC)
Posty: 14
Polska
Lokalizacja: Konin

Tak, osoby, które miały tą nieprzyjemność na pewno widziały dużo informacji na ten temat. Ja co chwila gdzieś trafiałem na informacje o tym. Nawet mnie to pocieszało, że nie tylko mnie to spotkało.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.373 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error