kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się. Rejestracja jest zablokowana.
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Nitram  
#1 Wysłane : 1 września 2014 19:26:57(UTC)
Nitram

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-06-02(UTC)
Posty: 19
Polska
Lokalizacja: Kraków

Z ciekawości ciekawy jestem jaki soft lub skrypt kantoru internetowego polecacie? I oczywiście ile on kosztuje? Jak się kiedyś rozeznawałem to prokantor (ale straszenie drogi, bo chyba z 90tys., a moim zdaniem nie warto tyle płacić za coś co tak naprawdę każdy z nas testuje bo nie wiadomo czy kantor wypali), jeszcze pytałem chyba jednej firmy ale nie pamiętam nazwy (byli tańsi chyba 5 krotnie od prokantor i oferowali wszystko to samo ale umowę mieli jakoś jednostronnie skonstruowana i nie chcieli nic zmieniać bo niby kancelaria - a co jak ja się poloze ze względu na ich oprogramowanie ?)

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje konto. Rejestracja jest zablokowana.

Tidus  
#2 Wysłane : 6 września 2014 13:14:34(UTC)
Tidus

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-04-10(UTC)
Posty: 28
Polska

Zajrzyj chłopie w stopki ekantorów, niektóre z nich mają wymienionych producentów, ja znam AMD Internet Design & Programming (konik-online.pl) i Nestia (mojewaluty.pl), pewnie jeszcze kilka takich firm, ale czort jeden wie która lepsza, osobiście bym pisał samemu bo korzystając z gotowców masz inni też mogą nabyć to oprogramowanie i znaleźć luki bezpieczeństwa, dobrze się na tym znam bo sam działam w internecie w wielu dziedzinach
Rachman  
#3 Wysłane : 15 października 2014 19:36:22(UTC)
Rachman

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-01-23(UTC)
Posty: 20

Znalazłem coś takiego.
http://oferia.pl/zleceni...osc-realizacji-od-a-do-z
Jakim cudem oni robią oprogramowanie za średnio 8000zł? Czy jest to jakiś przekręt lub oprogramowanie jest pełne błędów? Jakoś nie widzi mi się zakładać ekantor a po kilku dniach nie mieć żadnych pieniędzy przez pomyłkę programu.
Kate  
#4 Wysłane : 20 grudnia 2014 23:46:13(UTC)
Kate

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2014-07-23(UTC)
Posty: 17
Polska
Lokalizacja: Włoszczowa

Oryginalnie wysłane przez: Rachman Idź do zacytatowanego postu
Znalazłem coś takiego.
http://oferia.pl/zleceni...osc-realizacji-od-a-do-z
Jakim cudem oni robią oprogramowanie za średnio 8000zł? Czy jest to jakiś przekręt lub oprogramowanie jest pełne błędów? Jakoś nie widzi mi się zakładać ekantor a po kilku dniach nie mieć żadnych pieniędzy przez pomyłkę programu.


Moim zdaniem takich pseudo oprogramowań/szablonów/silników jest masa i ten kto nie potraktuje biznesu na poważnie na pewno się na coś takiego skusi. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie kantorów bo zdecydowana większość ma dostęp do takich informacji na stronie. Kantor internetowy to poważny biznes i moim zdaniem nie warto na nim oszczędzać, więc trzeba mieć trochę pieniędzy.. Moim zdaniem warto wydać nawet te 90 tyś niż wydawać 5 raz mniej ale później kolejne na poprawki czy zmiany.
info-logic  
#5 Wysłane : 23 lutego 2016 10:17:13(UTC)
info-logic

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-02-23(UTC)
Posty: 3

Zgadzam się, że należy ostrożnie wybierać oprogramowanie. Jest to bardzo ważna decyzją, w końcu wybierane jest narzędzie, które będzie towarzyszyło nam w trakcie rozwoju i trwania biznesu.
Szczerze polecam oprogramowanie eKANTOR-LOGIC, które jest do zakupienia bezpośrednio u producenta, który na rynku jest od prawie 30 lat, a kantorami internetowymi zajmuje się od około 5, ma wielu zadowolonych klientów. Więcej informacji http://info-logic.pl/
j13x  
#6 Wysłane : 9 sierpnia 2018 23:30:04(UTC)
j13x

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2018-08-09(UTC)
Posty: 1
Polska

Na .Allegro jest -> "Kantor Internetowy"\
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.166 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error