kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się. Rejestracja jest zablokowana.
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
TRUMP  
#1 Wysłane : 4 lutego 2018 13:02:18(UTC)
TRUMP

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-11-09(UTC)
Posty: 14

Chcielibyśmy z żoną wziąć kredyt na zakup mieszkania w kwocie ok. 200 tys. zł. Mamy jedno dziecko, żona dopiero niedługo zaczyna pracę, a ja mam miesięczne dochody około 3500 zł/netto.

Niestety, ze względu na fakt, że w gospodarstwie są 3 osoby, żaden z banków w których się dowiadywaliśmy nie daje nam więcej niż 100 tys. zł.

Jak jest możliwość, by wziąć kredyt tylko na siebie i mieszkanie zakupić też tylko na siebie, a w banku podać, że prowadzę gospodarstwo 1-osobowe. Wówczas moja zdolność by znacznie wzrosła niż przy 3 osobach. Pytanie tylko czy takie rozwiązanie jest legalne. Bo na rozumowanie, bank nie musi wiedzieć czy utrzymuję kontakty z żoną i dzieckiem i, że mogę chcieć zakupić mieszkanie tylko dla siebie.

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje konto. Rejestracja jest zablokowana.

cerber  
#2 Wysłane : 13 lutego 2018 11:33:42(UTC)
cerber

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2018-02-13(UTC)
Posty: 2

eeeee.......... Jeżeli macie dziecko, to nawet jeśli zrobicie rozdzielność majątkową, to będą min. 2 osoby w gospodarstwie.
Dominion  
#3 Wysłane : 27 lutego 2018 16:58:05(UTC)
Dominion

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-11-17(UTC)
Posty: 19

Zatajając informację łamiesz prawo czyli próbujesz wyłudzić kredyt. Wierz mi to nie jest tego warte. Wydasz pieniądze z kredytu na dom, a tu bank wypowiada umowę i żadanie praktycznie natychmiastowego zwrotu całości pieniędzy

Możesz zrobić rozdzielność z małżonka i wówczas twoja zdolność wzrośnie albo poczekać aż zacznie prace i jej wynagrodzenie będzie spełniać wymogi banków.
lop  
#4 Wysłane : 11 marca 2018 16:17:45(UTC)
lop

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2018-03-11(UTC)
Posty: 1

Przecież to lepiej poczekać, a nie tak od razu. Na dwie pensje przecież i tak będziecie mieć lepiej i wyższe kwoty będziecie w stanie uzyskać. Kredyt nie zając nie ucieknie, a stopy procentowe i tak wzrosną niedługo. ALe przy dlugim kredycie to pół roku trochę drożej i tak CI pewnie wyjdzie lepiej niż kombinowanie
Achaja  
#5 Wysłane : 21 marca 2018 19:03:06(UTC)
Achaja

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-08(UTC)
Posty: 31
Polska
Lokalizacja: pikne miasto

wyższe stopy to wyższe oprocentowanie kredytu :P kto brał kredyt kilka lat temu ten naprawdę oszczędził spore pieniądze przez te kilka lat.
Co prawda RPP zarzeka się, że do końca tego roku nie podniesie stóp to wiesz różnie jednak może być. Już w końcu od pewnego czasu mówi się, że taka decyzja prędzej czy później jest spodziewana.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.102 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error