kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się. Rejestracja jest zablokowana.
2 Strony12>
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
gold  
#1 Wysłane : 26 grudnia 2016 11:24:33(UTC)
gold

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-03-29(UTC)
Posty: 98
Polska
Lokalizacja: Wroclove

Jaka branża według Was daje możliwości rozwoju?
W moim przypadku najlepiej jeszcze jakby nie wymagała specjalistycznej wiedzy, więc typu firma projektująca drapacze chmur odpada:)

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje konto. Rejestracja jest zablokowana.

dolarro  
#2 Wysłane : 26 grudnia 2016 18:44:13(UTC)
dolarro

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-10-22(UTC)
Posty: 49

Zawsze możesz zająć się gastronomią i zatrudnić kucharza. Hotelarstwem, to realnie jak zajmowanie się domem tylko na większą skalę.
Hania  
#3 Wysłane : 26 grudnia 2016 19:57:04(UTC)
Hania

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-07-22(UTC)
Posty: 37
Polska
Lokalizacja: Wrocław

Ostatnio robiłam raport na temat o który pytasz. Największe szanse mają firmy stawiające na ekologię, czyli wszelkiego rodzaju recykling. Ta dziedzina będzie się rozwijać coraz intensywniej. A druga, to usługi dla osób starszych. Społeczeństwo się starzeje. Będzie coraz większe zapotrzebowanie na usługi takie jak opieka, rozrywka, turystyka, właśnie dostosowane do starszych. Nawet dzisiaj czytałam, że kasyna dostosowały się do osób w podeszłym wieku i oferują im pampersy w pokojach hotelowych.
racionale  
#4 Wysłane : 27 grudnia 2016 22:47:59(UTC)
racionale

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-09-28(UTC)
Posty: 355
Polska
Lokalizacja: Warszawa

EKologia szczerze mówiąc wątpie. Teraz jeszcze tak, ale ludzie, jak i zmieniające się rządy dochodzące do władzy coraz częściej na krytyce właśnie ekologicznych pierdołek. Przykład Donald Trump. Chociaż co ciekawe jako doradcę wziął Muska z Tesli, więc nie wiadomo jak to będzie.
ela677  
#5 Wysłane : 28 grudnia 2016 15:15:31(UTC)
ela677

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-04-01(UTC)
Posty: 83
Polska
Lokalizacja: Toruń

Ekologia to bardzo szerokie pojęcie. Bardzo prężnie rozwija się np transport obsługujący firmy recyklingowe. Ludzie zajmują się przetwórstwem tak różnych rzeczy, że ciężko to nawet określić. Od przetwórstwa szkła, po palety i plastiki. A wszystko to łapie się pod ekologię. I często nie wymaga dużych nakładów finansowych. DO tej listy Hani dorzuciłabym jeszcze rękodzieło i produkty eco. Jest na nie moda i szybko nie minie.
Ricardo  
#6 Wysłane : 22 lutego 2017 19:58:32(UTC)
Ricardo

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-01-18(UTC)
Posty: 22
Polska

na rękodzieło zawsze była moda. Ekologia to totalna patologia, połowa inicjatyw jest bardziej szkodliwa, niż pożyteczna. Przędną takie firmy tylko dzięki dotacjom praktycznie, jak się trend w polityce odwróci to wszystko praktycznie padnie.
Mirafiori  
#7 Wysłane : 25 lutego 2017 20:15:20(UTC)
Mirafiori

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-06-08(UTC)
Posty: 47

Bez przesady, niektórzy zawsze będą chętni by kupić takie urządzenia. Przecież dziś postawienie takiego ekologicznego domu się kompletnie nie opłaca, a jednak garstka bo gartska, ale już wystarczająco duża by móc zarobić.
Jeszcze ciągnąć wątek to przyszłość biznesu ekologicznego bym raczej widział w przetwarzaniu śmieci, bo to akurat przekonuje myślę wszystkich.
Szymon  
#8 Wysłane : 26 lutego 2017 23:43:54(UTC)
Szymon

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-04-23(UTC)
Posty: 74
Polska
Lokalizacja: Poznań

Tak jak mówisz Mirafiori, ludzie robią kasę na przetwarzaniu śmieci. Sam znam trzy firmy, zajmujące recyklingiem, które bardzo dobrze prosperują i nawet zmiany w podejściu władzy do ekologii tego nie zmienią. Będziemy ciągle produkować odpady, a ktoś, kto potrafi z nich coś odzyskać, będzie na tym zarabiać.
sith  
#9 Wysłane : 28 lutego 2017 12:09:45(UTC)
sith

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-04-05(UTC)
Posty: 137

Tylko wiesz koszta wejścia w taki biznes przetwarzanie śmieci to ogromne pieniądze, bo raz sprzet, a dwa to muszą być tony przeróbki dziennie by miało jakikolwiek sens. Dwa przepisy są wymagające środowiskowe.
Wiesz jeszcze wracając do wspomnianych dopłat to to jest cały biznes. Zero ryzyka, tak masz wielu pseudo rolników kasa na totalnie niepotrzebne nikomu uprawy, które potem gniją. ALe hajs z dopłat za uprawę wpada. I co pewien czas zmieniasz uprawę zależnie gdzie dopłaty najwyższe. Dlatego też ziemia jest droga rolnicza i ciężko na terenach dalej od miasta ją odrolnić. Bo hajs leci za freee.
Genia  
#10 Wysłane : 3 kwietnia 2017 17:26:14(UTC)
Genia

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-11-18(UTC)
Posty: 16

Ale na otworzenie firmy recyklingowej jest szansa na duże dopłaty. Zwłaszcza na terenach wiejskich. To jakaś szansa na udany biznes.
lukas  
#11 Wysłane : 6 kwietnia 2017 14:32:05(UTC)
lukas

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-04-06(UTC)
Posty: 2

Kupić coś tanio w ogromnej ilości w Chinach i rozproawdzać to w Niemczech chociażby przez Amazon. Albo ebay czy cokolwiek.
followme  
#12 Wysłane : 25 kwietnia 2017 19:11:11(UTC)
followme

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-01-07(UTC)
Posty: 11
Polska

Oryginalnie wysłane przez: lukas Idź do zacytatowanego postu
Kupić coś tanio w ogromnej ilości w Chinach i rozproawdzać to w Niemczech chociażby przez Amazon. Albo ebay czy cokolwiek.


Problemem może być cło i fiskus :D

DobraRada  
#13 Wysłane : 20 czerwca 2017 09:26:35(UTC)
DobraRada

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-06-20(UTC)
Posty: 11
Kobieta
Polska
Lokalizacja: Polska

Najlepiej spróbuj w branży na której cokolwiek się znasz, tak żebyś nie musiał od początku zatrudniać całej rzeszy specjalistów i doradców.
Misio  
#14 Wysłane : 6 lipca 2017 13:46:42(UTC)
Misio

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-04-20(UTC)
Posty: 4
Polska
Lokalizacja: Warszawa

Jak dla mnie franczyza jest całkiem dobrym rozwiązaniem, jeśli ktoś ma trochę doświadczenia i potrafi podejmować rozsądne decyzje. Najpierw, trzeba mieć jednak dobry plan. :)
kidelka  
#15 Wysłane : 10 września 2017 12:49:24(UTC)
kidelka

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-09-14(UTC)
Posty: 4
Polska
Lokalizacja: Wrocław

ja mysle ze w tym momencie najlepiej jest zalozyc firme ktora obraca się wokol tematow IT. Czyli uslugi graficzne, oprogramowania dla komputerow czy aplikacji... Na to jest teraz niesamowity popyt, dodatkowo nie trzeba inwestowac w regularny wynajem lokalu, mozna skorzystac z biura wirtualnego (np. takiego jak to http://ideaplace.pl/pl/ ) lub pracowac z domu. A do takiego biura przychodzic tylko w razie potrzeby np na spotkania z klientami. Skad to wszystko wiem? Bo ja tak wlasnie zrobiłam i świetnie aktualnie zarabiam :)
Moroz  
#16 Wysłane : 21 listopada 2017 17:51:15(UTC)
Moroz

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-11-21(UTC)
Posty: 3

No tylko trzeba mieć jednak umiejętności w tej branży. Ona jest dosyć specyficzna, ale bardzo dochodowa, więc warto. Tylko rejestracja spółek lublin i działamy:)
Oszczędna  
#17 Wysłane : 11 marca 2018 15:54:21(UTC)
Oszczędna

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2018-03-11(UTC)
Posty: 6
Polska

Podziękował: 1 razy
Teraz ciężko już wymyślić coś nowego. Rynek praktycznie w każdej branży jest nasycony.
peronka  
#18 Wysłane : 4 czerwca 2018 17:23:14(UTC)
peronka

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2018-06-04(UTC)
Posty: 1
Polska
Lokalizacja: Gdańsk

Ja osobiście uważam, że nie warto sugerować się opiniami innych, a skupić się na tym w czym jesteśmy dobrzy - tylko taki biznes ma szansę na dzisiejszym rynku.
marco  
#19 Wysłane : 6 czerwca 2018 19:34:29(UTC)
marco

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-08-17(UTC)
Posty: 107

Oryginalnie wysłane przez: peronka Idź do zacytatowanego postu
Ja osobiście uważam, że nie warto sugerować się opiniami innych, a skupić się na tym w czym jesteśmy dobrzy - tylko taki biznes ma szansę na dzisiejszym rynku.



i tak i nie:p bo co z tego, że jesteś dobry w czymś. Jak nie ma na coś popytu, albo już rynek jest zapchany w danym momencie w danej lokalizacji. Zawsze można się przenieść, ale rzadko komu się chcę. Więc nie zawsze to tak działa, ale zdecydowanie lepiej się na czymś znać.
syriusz  
#20 Wysłane : 22 czerwca 2018 07:55:20(UTC)
syriusz

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2018-06-22(UTC)
Posty: 1
Polska
Lokalizacja: Rzeszów

Dłuższy czas zastanawiałem się co robić, aby zarobić i nie narobić się jak wół. Z tym ostatnim to, cóż... bez pracy nie ma kołaczy, jak to mówią :) w każdym razie moim zdaniem należy wziąć pod uwagę przede wszystkim trzy czynniki:
1. co lubimy robić?
2. do czego mamy predyspozycje?
3. w czym faktycznie można zarobić?
Jeśli chodzi o punkt trzeci radziłbym się skupić na branży, na której usługi jest popyt, np. firma sprzątająca: http://all4webs.com/pawelkow .
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
2 Strony12>
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.357 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error