kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się. Rejestracja jest zablokowana.
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Gosia  
#1 Wysłane : 11 kwietnia 2017 18:57:41(UTC)
Gosia

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-09-30(UTC)
Posty: 33
Polska
Lokalizacja: Poznań

Kancelaria Prezydenta jest gotowa poprzeć takie doprecyzowanie projektu ustawy o zwrocie spreadów, żeby jednoznacznie rozstrzygnąć, że nie blokuje ona innych roszczeń frankowiczów - powiedział prezes Stowarzyszenia "Stop Bankowemu Bezprawiu" Arkadiusz Szcześniak.

Według Arkadiusza Szcześniaka temat firmowanego przez Kancelarie Prezydenta projektu ustawy o zwrocie części spreadów był jednym z tematów spotkania. Prezes SBB zaznaczył w rozmowie, że przedstawiciele frankowiczów przekazali swój sceptycyzm wobec tego projektu. Dodał, że od min. Muchy usłyszeli deklarację, że Kancelaria Prezydenta jest gotowa do takich zmian w projekcie ustawy o częściowym zwrocie spreadów, by nie blokowała ona innych roszczeń sądowych frankowiczów.

Potwierdza to m.in. Mucha. "Już podczas posiedzenia podkomisji mówiłem, że naszą intencją nie jest blokowanie roszczeń sądowych i jesteśmy otwarci na ewentualne zmiany w projekcie ustawy" - mówi.

Chcieliśmy usłyszeć deklarację, że Kancelaria Prezydenta opublikuje posiadany przez siebie raport o skutkach społecznych problemu kredytów denominowanych lub indeksowanych do obcych walut, niestety taka deklaracja nie padła" - mówi Szcześniak. Dodaje, że SBB być może zwróci się o ten dokument w trybie informacji publicznej.

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje konto. Rejestracja jest zablokowana.

dolarro  
#2 Wysłane : 12 kwietnia 2017 10:22:56(UTC)
dolarro

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-10-22(UTC)
Posty: 49

czyli realnie opóźnianie ciąg dalszych na podjęcie realnych działań, może problem rozwiąże się sam. Po części już to zrobił, bo kurs franka mocno spadł.
Tikal  
#3 Wysłane : 14 kwietnia 2017 14:08:09(UTC)
Tikal

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-24(UTC)
Posty: 60

Tylko po co działać w takiej sprawie? Już nieaktualne jak dla mnie, bo kurs spadł. Niech walczą w sądach i uściślą prawo. Teraz 3,95 kosztuje.
ramzes  
#4 Wysłane : 19 kwietnia 2017 19:39:35(UTC)
ramzes

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-08-03(UTC)
Posty: 37

to i tak więcej niż było gdy kredyty były zawierane, wiesz akurat sprawa jest jasna łamane naginane było polskie prawo.
Aczkolwiek nie widzę powodu, dla którego to ja mam coś płacić. Niech sądy się tym zajmą i zasądzą odszkodowania i tyle. Prsote
Szykowny221  
#5 Wysłane : 14 marca 2019 23:36:40(UTC)
Szykowny221

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2019-03-14(UTC)
Posty: 3
Polska
Lokalizacja: Gliwice

SBB poleca tylko najlepszych prawników. Ja z polecenia SBB korzystałem z Adwokata Pałwa Borowskeigo, nie ma konkurencji we Wrocławiu, a jest też jednym z najskuteczniejszych w Polsce i pierwszym, który wygrał ofrankowijavascript:__doPostBack('ctl00$MainContent$forum$ctl03$PostReply','')enie z bankiem. W SBB jest numerem jeden i dla mnie też.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.118 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error