kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się. Rejestracja jest zablokowana.
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Agata  
#1 Wysłane : 19 maja 2016 21:48:10(UTC)
Agata

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-05(UTC)
Posty: 81
Polska
Lokalizacja: Iława

Podziękował: 2 razy w 2 postach
Dostałam dzisiaj wiadomość, że jeżeli zarejestruję kartę na stronie visaoferty.pl to mogę korzystać ze zniżek albo zwrotu części pieniędzy. Czy ktoś z Was korzysta z tego? Czy warto zawracać sobie tym głowę czy to tylko jakieś groszaki?

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje konto. Rejestracja jest zablokowana.

racionale  
#2 Wysłane : 20 maja 2016 09:15:12(UTC)
racionale

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-09-28(UTC)
Posty: 355
Polska
Lokalizacja: Warszawa

Osobiśce nie korzystam, bo to działa tak, że dostajesz zniżki w określonych sklepach.
rejestracja nic nie kosztuje więc zawsze można sprawdzić co aktualnie mają w ofercie, czasem się przyda komuś.
milena  
#3 Wysłane : 20 maja 2016 17:42:24(UTC)
milena

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-05(UTC)
Posty: 36
Polska
Lokalizacja: wroclaw

Ja korzystam i polecam czasami są bardzo fajne zniżki 😀
Agata  
#4 Wysłane : 30 maja 2016 19:48:24(UTC)
Agata

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-05(UTC)
Posty: 81
Polska
Lokalizacja: Iława

Podziękował: 2 razy w 2 postach
Sprawdziłam jak to wygląda i okazuje się, że oferty promocji będą dopasowane do mnie na podstawie moich wcześniejszych płatności kartą. Może to i fajne ale jak dla mnie to kolejny sposób na śledzenie człowieka. Nie skorzystam z tego. I tak gdzie się nie ruszyć, telefon, poczta, portale społecznościowe to wszędzie pełno reklam tego co wcześniej się oglądało. Coraz mniej mi się to podoba.
marlena  
#5 Wysłane : 30 maja 2016 21:20:03(UTC)
marlena

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-30(UTC)
Posty: 33
Lokalizacja: gliwice

Podziękował: 1 razy w 1 postach
ale właściwie to ,,śledzenie" my sami umożliwiamy korzystając z portali społecznościowych itp. praktycznie wszędzie dobrowolnie podajemy swoje dane osobowe... Ja korzystam z tej promocji i nie narzekam zbytnio.
Americano  
#6 Wysłane : 31 maja 2016 13:24:14(UTC)
Americano

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-31(UTC)
Posty: 7
Samoa Amerykańskie

Żyjemy w takim świecie, że bardzo łatwo kontrolować. Jakby ktoś bardzo chciał to po tym wpisie by Cię namierzyli wystarczy mieć odpowiednią wiedzę i sprzęt.

Informacja, że kupujesz książki tu i tu, albo wydajesz jakieś pieniądze na ubranka dla dzieci to raczej nie są obciążające informacje.
kasia  
#7 Wysłane : 2 czerwca 2016 14:10:10(UTC)
kasia

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-04-15(UTC)
Posty: 45
Lokalizacja: poznań

po pierwsze informacje o Tobie rzeczywiście nie są jakoś bardzo osobiste, a przynajmniej ma sie dosyć fajne zniżki
Agata  
#8 Wysłane : 18 lipca 2016 21:36:11(UTC)
Agata

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-05(UTC)
Posty: 81
Polska
Lokalizacja: Iława

Podziękował: 2 razy w 2 postach
Jestem może przewrażliwiona, ale staram się żeby takich informacji o mnie krążyło jak najmniej. I skoro mogę to ograniczam to do minimum. Juz teraz gdzieś w necie wejdziesz do sklepu, to później wszędzie masz ich reklamy i zawaloną pocztę. NIe podoba mi się wszechobecna inwigilacja. Kiedyś może dojść do tego, że skorzystają z takich informacji np firmy ubezpieczeniowe i odmówią ubezpieczenia wiedząc o tym, jakie leki i w jakich ilościach kupujemy. Podobnych efektów może być mnóstwo. Ale mam świadomość, że nie da się przed tym ucieć.
Kowal  
#9 Wysłane : 25 grudnia 2016 20:26:19(UTC)
Kowal

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-09-24(UTC)
Posty: 33

Niestety ale nie unikniemy wszechstronnej inwigilacji. A co do karty to zarejestrowałęm się na stronie i nawet parę razy pilnowałem tych promocji. Tylko, że to są groszowe sprawy i żeby to odczuć, to trzebaby naprawdę tego pilnować. A ja zapominam albo nie mam czasu.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Similar Topics
karta visa płatnicza a wypłata gotówki z bankomatu.... (Najlepsze konta bankowe)
przez Lars 2016-04-25 13:18:00(UTC)
Visa na wakacje? (Kantory internetowe)
przez Iwona 2016-04-11 17:53:45(UTC)
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.126 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error