kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się. Rejestracja jest zablokowana.
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
racionale  
#1 Wysłane : 7 czerwca 2016 08:22:03(UTC)
racionale

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-09-28(UTC)
Posty: 355
Polska
Lokalizacja: Warszawa

Co sądzicie o funduszach inwestycyjnych? i różnych produktach inwestycyjnych?
Według Was to dobra opcja by inwestować długoterminowo?
Czy raczej fundusze stabilnego wzrostu czy może te bardziej agresywne są Wam bliższe sercu?

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje konto. Rejestracja jest zablokowana.

małgosia  
#2 Wysłane : 7 czerwca 2016 20:48:01(UTC)
małgosia

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-24(UTC)
Posty: 19
Lokalizacja: białystok

nie jestem przekonana do funduszy inwestycyjnych raczej nie ma z tego większego zysku
Mirafiori  
#3 Wysłane : 8 czerwca 2016 14:10:16(UTC)
Mirafiori

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-06-08(UTC)
Posty: 47

To zależy do czego porównujesz i jaki fundusz. Ja teraz bym nie inwestował, bo raczej nic nie wskazuje, że sytuacja się jakoś bardzo polepszy na rynkach. Raczej oczekuje znów kryzysu w najbliższych latach
marlena  
#4 Wysłane : 25 czerwca 2016 20:16:49(UTC)
marlena

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-30(UTC)
Posty: 33
Lokalizacja: gliwice

Podziękował: 1 razy w 1 postach
ja również nie jestem przekonana do tego typu inwestycji
corleone  
#5 Wysłane : 27 czerwca 2016 14:13:05(UTC)
corleone

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-04-09(UTC)
Posty: 27

Najlepiej mieć taki program oszczędnościowy, i odkładać miesiąc w miesiąc określona sumę 200 , 300, 500 zł.
Gdzie masz duży wybór różncych funduszy: wtedy sobie możesz spokojnie porównywać ten teraz jest trochę lepszy, a ten trochę gorszy.
I z jednego przekładasz środki do drugiego co pewien czas w zależności czy używasz że etraz złoto będzie rosło. A może nieruchomości
Zibi  
#6 Wysłane : 21 sierpnia 2016 21:26:39(UTC)
Zibi

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-08-18(UTC)
Posty: 51

A ja znalazłem takie coś: http://www.bpstfi.pl/pag.../psi-akumulacja-kapitalu
To o tym co zrobić z pieniędzmi z 500+. I to wygląda ciekawie o ile ktoś to 500+ dostaje.
corleone  
#7 Wysłane : 10 września 2016 09:38:23(UTC)
corleone

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-04-09(UTC)
Posty: 27

Warto tylko, należy pilnować tego funduszy. Sprawdzać w jaki najlepiej wejść i zmieniać fundusze. Bo jak sugerowałem wcześniej najlepiej właśnie wejść w taki program inwestycyjny gdzie co miesiąc wrzucasz określoną sumę 200, 300 500 zł i masz dziesiątki różnych funduszy do wyboru
Artur  
#8 Wysłane : 29 marca 2017 07:38:48(UTC)
Artur

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-22(UTC)
Posty: 62
Polska
Lokalizacja: Bytom

Od kwietnia wchodzi nowy fundusz na naszym rynku, założony przez Heritage Real Estate wspólnie z jednym z największych deweloperów w Polsce- Murapolem i Saturnem TFI. Fundusze nieruchomości, to dośc zachęcający sposób na inwestycje, ale trzeba mieć spory kapitał żeby zainwestować. Minimum 200 tyś zł, ale 5 % w skali roku gwarantowane, plus dodatkowy wynik uzależniony od ostatecznego efektu sprzedaży mieszkań przez dewelopera. DLa osó posiadających finanse, to na pewno ciekawa oferta.
Misio  
#9 Wysłane : 24 kwietnia 2017 11:31:58(UTC)
Misio

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-04-20(UTC)
Posty: 4
Polska
Lokalizacja: Warszawa

Mnie jakoś nie bardzo chce się wierzyć w te wszystkie fundusze inwestycyjne i wszelkie inne opcje, które dają możliwość zarobku. Czy Wy też może daliście się nabrać na te "słynne" polisolokaty? Dawno nie miałem tak poważnych problemów jak właśnie w tym momencie. Udało mi się jednak znaleźć pomoc dzięki kancelarii http://oplatylikwidacyjne24.pl/polisolokaty/, która specjalizuje się w pomaganiu osobom, które popadły w takie tarapaty. Mam nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży...
Dominion  
#10 Wysłane : 22 czerwca 2017 20:21:58(UTC)
Dominion

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-11-17(UTC)
Posty: 19

Taka ciekawostka:0 bo widzę, że to rzeczywiście tak jest, że Polacy nie do końca ufają funduszom inwestycyjnym


W 2015 roku aktywa funduszy inwestycyjnych w Polsce jako stosunek do PKB wyniosły 14 procent. Dla porównania we Francji było to 77 procent, a w Szwajcarii 83 procent.
amadeo  
#11 Wysłane : 23 czerwca 2017 22:33:10(UTC)
amadeo

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-11-29(UTC)
Posty: 36

U nas kapitalizm ciągle się rozwija, tak naprawdę fundusze inwestycyjne istnieją u nas dopiero kilkanaście lat.
Polska zaliczyła też całkiem sporo afer finansowych typu Amber Gold a to od razu rzutuję na całą branżę. Też jednak Polacy dużo konsumują, mało oszczedzają ze swoich zarobków, więc też się nie ma co dziwić.
sinior  
#12 Wysłane : 15 października 2017 18:10:11(UTC)
sinior

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-10-15(UTC)
Posty: 2

no świadomość oszczędzania się w sumie zaczyna rodzić u większości, do tej pory to zdecydowana większośc żyła do 10 już tylko na oparach funduszy, stąd też masa firm pożyczkowych. Już powoli jednak widać zmian w świadomości, że czasem lepiej zostawić w kieszeni mieć coś na czarną godzinę.
racionale  
#13 Wysłane : 22 października 2017 22:58:42(UTC)
racionale

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-09-28(UTC)
Posty: 355
Polska
Lokalizacja: Warszawa

Czy ja wiem czy gdzieś takie zjawisko oszczędzania jest powszechne??? Często te kraje, które wymieniałeś po prostu mają istniejące fundusze od 80 lat czy 60 a polskie to realnie 20,25 lat max. Nie ma się co oszukiwać też polskie społeczeństwo jest dosyć biedne... ostatnie 10 lat to jakoś to dopiero wygląda. Może nawet mniej. WIęc nie było z czego oszczędzać.
ramzes  
#14 Wysłane : 4 grudnia 2017 19:11:53(UTC)
ramzes

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-08-03(UTC)
Posty: 37

No ale druga sprawa wysatrczy spojrzeć jakie wyniki mają fundusze inwestycyjne... no może teraz są one dobre, ale zaraz znów przyjdzie kryzys i zyski łeb wezmą.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.262 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error