kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się lub Zarejestruj.
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
Kanty  
#1 Wysłane : 16 lutego 2019 14:37:28(UTC)
Kanty

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-03-22(UTC)
Posty: 79
Polska

Najniższy poziom od prawie dwóch lat dla euro dolara wynosi 1.1212. Na początku lutego pojawiły się sygnały ekonomiczne oraz techniczne mówiące o tym, że ta para walutowa powinna spróbować przełamać to solidne długoterminowe wsparcie. Z Europy, a w szczególności z Niemiec napływały sygnały mówiące o kiepskiej kondycji gospodarczej i to w zasadzie miał być główny powód, dla którego udałoby się przełamać najniższy od ponad roku poziom euro do dolara. Kurs EURUSD na przemian notował spadki i wzrosty. Poniedziałek zakończył przeceną, we wtorek przyszło odreagowanie. Identycznie wyglądały kolejne dwie sesje.

Z odsieczą dla notowań euro przyszły dane z USA. Okazało się, że dynamika zmiany sprzedaż detaliczna w Stanach Zjednoczonych wygląda najgorzej od 2015 roku. Początkowo dolar zareagował umocnieniem, pokazując tym samym, że część inwestorów rozpoczęła dyskontowanie wcześniej zajętych pozycji. Nie trwało to jednak zbyt długo i już po 30 minutach od publikacji danych makroekonomicznych kurs euro dolara EURUSD zaczął gwałtownie się umacniać.

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje kontoZałóż nowe konto.

racionale  
#2 Wysłane : 30 marca 2019 16:22:30(UTC)
racionale

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-09-28(UTC)
Posty: 316
Polska
Lokalizacja: Warszawa

w najbliższych miesiąch raczej stawiałbym na umocnienie dolara. W dłuższej perspektywie też myśle, że euro będzie tracić, bo po prostu kraje się mocno rozjeżdzają w swoich pogldach gospodarczych w strefie euro
Arturo  
#3 Wysłane : 15 kwietnia 2019 16:59:06(UTC)
Arturo

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2018-04-18(UTC)
Posty: 20

Z perspektywy układu H1 – wszystko wskazuje na to, że obecna tendencja wzrostowa będzie nadal kontynuowana na parze EUR/USD, podczas gdy ta dotarła do najbliższego celu z ostatniej analizy, przy której sugerowane było redukowanie pozycji. Aktualnie oczekuje się od pary EUR/USD wykonania ponownie korekty w bliskie okolice poziomu ostatniego dołka – czyli strefy 1,13000. Jeśli para faktycznie zejdzie do opisywanego dołka nie negując sygnałów wzrostów – czyli nie wybijając go, wówczas można będzie mówić o dalszych wzrostach z celem 1,13600, gdzie spodziewana będzie dopiero od pary większa korekta. Czas w jakim para powinna wykonać opisywany schemat to około 4 sesje, a więc do końca obecnego tygodnia.
UserPostedImage
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest (2)
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2019, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.166 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error