kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się. Rejestracja jest zablokowana.
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
amber  
#1 Wysłane : 25 grudnia 2017 16:51:25(UTC)
amber

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-12-25(UTC)
Posty: 75

Witam,
Mam kredyt hipoteczny w db. Jak wiadomo zostal on przejety przez bzwbk i teraz pojawia sie kilka pytan.
Wiem, ze raty zostaja bez zmian ale co np z karta kredytowa, oplatami za prowadzenie konta ?
Czy nowy bank moze mi narzucic jakieś opłaty?
Załóżmy konto 25zl, karta kredytowa 200zl rocznie itp?
Dodam, ze karta kredytowa zbija mi oprocentowanie.

Macie jakieś doświadczenia co do takich fuzji?

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje konto. Rejestracja jest zablokowana.

Likaon  
#2 Wysłane : 2 stycznia 2018 14:12:26(UTC)
Likaon

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-08-20(UTC)
Posty: 73

Podziękował: 1 razy w 1 postach
W umowie kredytowej jest m.in. zapis mówiący o tym, że klient zobowiązuje się do korzystania z roru oraz KK w DB. Prawdopodobnie DB nadal będzie ww. oferował swoim kredytobiorcom hipotecznym.
Trochę sobie nie wyobrażam, że kredyt hipo w DB a ror i KK w BZWBK?

Chociaż z drugiej strony byłoby sensowne, aby ci klienci już ror-u w DB nie musieli mieć (niepotrzebne koszty) i spłacali kredyt bezpośrednio na rachunek kredytowy...
Achaja  
#3 Wysłane : 15 stycznia 2018 21:46:57(UTC)
Achaja

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-08(UTC)
Posty: 31
Polska
Lokalizacja: pikne miasto

Ja miałem hipotekę w BPH. Do kredytu ROR (z wpływami i 2 płatnościami debetówką) oraz Karta kredytowa. Oba parametry obniżają marżę.
Po przejęciu BPH przez Aliora wszystkie produkty (konto, karta debetowa, kredytowa) zostały przeniesione do Aliora, natomiast kredyt hipoteczny został w BPH (mam login + hasło i w każdej chwili mogę zalogować się do systemu, w którym mam tylko hipotekę, sprawdzić harmonogram, saldo i płatności kredytu hipotecznego. Nic więcej).

Tutaj może być podobnie, choć nie ma co dramatyzować póki co. Jedno jest pewne. Dalej musisz korzystać z cross-sellu, żeby mieć niższą marżę.
racionale  
#4 Wysłane : 29 stycznia 2018 12:35:41(UTC)
racionale

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-09-28(UTC)
Posty: 355
Polska
Lokalizacja: Warszawa

Informacja z Banku

Obecnie nie są planowane żadne zmiany w ofercie banku. Do czasu podziału Deutsche Bank Polska kontynuuje świadczenie usług na rzecz swoich Klientów. Z chwilą podziału BZ WBK S.A. przejmie zobowiązania dotyczące produktów i usług klientów Deutsche Bank Polska S.A., w tym oprocentowania, opłat i prowizji

W przypadku klientów korzystających z kredytu mieszkaniowego czy też pożyczki hipotecznej denominowanej w walutach obcych, rachunek do obsługi kredytu czy pożyczki w Deutsche Bank Polska S.A. docelowo ulegnie zmianie przyznała przedstawicielka Banku. - Poinformujemy naszych klientów z odpowiednim wyprzedzeniem o planowanym terminie zmiany
Krzysiek  
#5 Wysłane : 18 lutego 2018 00:00:48(UTC)
Krzysiek

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-03-25(UTC)
Posty: 50

ostateczne połączenie dopiero pod koniec roku, więc narazie żadnych zmian nie będzie. Jest masa czasu by dograć szczególy.
Tikal  
#6 Wysłane : 26 czerwca 2019 18:32:57(UTC)
Tikal

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-05-24(UTC)
Posty: 60

i jak to zostało rozwiązane?
Likaon  
#7 Wysłane : 9 września 2020 15:42:32(UTC)
Likaon

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-08-20(UTC)
Posty: 73

Podziękował: 1 razy w 1 postach
jeszcze lepiej, ze pozniej WBK przejety przez Santander :) kilku klientow mialo naprawde niezly rollercoaster :)
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.150 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error