kantory internetowe forum

Witaj Gościu! Aby odblokować wszystkie funkcje proszę Zaloguj się. Rejestracja jest zablokowana.
Opcje
Idź do ostatniego postu Idź do pierwszego nieprzeczytanego
dolarro  
#1 Wysłane : 12 kwietnia 2017 10:28:37(UTC)
dolarro

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-10-22(UTC)
Posty: 49

Gracie pod dywidendy? W tym roku coś słabo z nimi... Banki to chyba żaden nie wypłaci z uwagi na zalecenia KNF. Ogólnie mniej spółek się garnie do dzielenia zyskami.
Nie wiem w czym szukać przyczyn? Uznali, że gracze się nasycili wzrostem wartości spólek?

Chesz się włączyć do dyskusji?! Zaloguj się na swoje konto. Rejestracja jest zablokowana.

mauryk  
#2 Wysłane : 13 kwietnia 2017 13:26:27(UTC)
mauryk

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-09-30(UTC)
Posty: 16

mnie raczej dywidendy nigdy specjalnie nie interesowały, to raczej patent dla stałych akcjonariuszy.
Krzysiek  
#3 Wysłane : 22 maja 2017 12:18:52(UTC)
Krzysiek

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-03-25(UTC)
Posty: 50

Trochę problem z dywidendą jest to, że jej wysokość jest odcinana od kursu. Dla mnie to kompletnie niezrozumiałe. I nie widzę sensownego powodu, dla którego to jest...
I ten 19% podatku od samej dywidendy niezależnie od tego czy się osiągnie zysk w roku czy nie... też zniechęca do nich
Lord  
#4 Wysłane : 1 czerwca 2017 13:56:18(UTC)
Lord

Ranga: Newbie

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-02-24(UTC)
Posty: 3

To zdecydowanie dla stalych graczy, którzy inwestują w długitermin. Bo jak dla mnie to zakup takiej firmy byle zgarnąć dywidendę mija się z celem zupełnie. Rzadko kiedy da się zarobić.
Thorin  
#5 Wysłane : 4 czerwca 2017 16:24:25(UTC)
Thorin

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2016-07-14(UTC)
Posty: 83

Nie do końca się zgodzę:) piękna dywidenda była na CTS (CITYSERV) bo aż 20 % i już odbiło:) więc piękny interes, można było zagrać spokojnie w krótki czas tylko na dywidendę
inwestor  
#6 Wysłane : 10 czerwca 2017 15:06:29(UTC)
inwestor

Ranga: Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2017-01-25(UTC)
Posty: 10
Polska

tylko to małe spółeczki, w które cięzko wejść większą sumą. Więc często skaczą po 5% w ciągu jednego dnia, bo ktoś koniecznie musi kupić, a drugi koniecznie sprzedać kolejnego dnia.
Ja mam podstawą zasadę, że obrót wciągu dnia stale musi być większy niż 100 tys bym myślał o wejściu w daną inwestycję.
racionale  
#7 Wysłane : 4 lipca 2017 19:31:15(UTC)
racionale

Ranga: Advanced Member

Grupy: Registered
Przyłączony: 2015-09-28(UTC)
Posty: 355
Polska
Lokalizacja: Warszawa

Moim zdaniem warto, ale w spółki, które są ambitne i jest duża szansa, że ich wartość wzrośnie. Więc na pewno nie w samą dywidendę. Ale we wzrost i dywidenda jako dodatek.
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum  
Nie możesz tworzyć nowych tematów w tym forum.
Nie możesz odpowiadać na tematy w tym forum.
Nie możesz usuwać swoich postów w tym forum.
Nie możesz edytować swoich postów w tym forum.
Nie możesz tworzyć ankiet w tym forum.
Nie możesz głosować w ankietach w tym forum.

Zasilane przez YAF.NET 2.2.0 | YAF.NET © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
Ta strona została wygenerowana w 0.392 sekund.

Powiadomienie

Icon
Error